İNADINA YAŞAMAK 2.BÖLÜM FULL İZLE


İnadına Yaşamak bu akşam 2.bölüm ile ekranlara geliyor. 2.Bölümü bu sayfadan canlı online ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

Ali’den yıllardır intikam almak için fırsat kollayan Emir Atasoylu harekete geçiyor ve Ali’yi henüz farkında olmadığı ölümcül bir kedi-fare oyununun içine çekiyor.

Zeynep ve Ali, iki yabancı olmanın tüm güvensizliği ve fikir ayrılıklarına rağmen, Çınar’ı korumak zorundadır. Çınar’ın onlardan başka kimsesi kalmamıştır çünkü.  Ali, bir baba gibi, Çınar’ın peşindeki Kıbrıslı düğümünü çözmeye çalışırken, Zeynep ise bir anne içgüdüsüyle, Çınar’ı olaylardan uzağa, Kapadokya’ya götürmeye karar verir.

Oysa hayatlarını cehenneme çevirecek kötülük işbaşı yapmıştır. Yıllardır intikam almak için bekleyen Emir Atasoylu, Ali’yi henüz farkında olmadığı ölümcül bir kedi-fare oyununun içine çeker. Zeynep ve Çınar da, Ali’yle birlikte bu oyunun içine sürüklenecektir.

Emir Atasoylu - Oktay Kaynarca
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.3/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
İNADINA YAŞAMAK 2.BÖLÜM FULL İZLE, 7.3 out of 10 based on 4 ratings

Bir önceki yazımız olan İnadına Yaşamak Reytinglerde 2.Oldu başlıklı makalemizde İnadına Yaşamak Reyting hakkında bilgiler verilmektedir.

İNADINA YAŞAMAK 2.BÖLÜM FULL İZLE ile Benzer Yazılar:

5 Aralık 2013 Saat : 6:34

İNADINA YAŞAMAK 2.BÖLÜM FULL İZLE Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

inadına yaşamak Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar